Cześć!

Nazywam się Marta Oleszczak, a jako mamalesswaste znajdziesz mnie bez problemu w social mediach. Dlaczego i po co w ogóle powstała mamalesswaste? Od zawsze bliskie były mi ekologiczne rozwiązania, ale wraz z narodzinami Matyldy zdałam sobie sprawę, że to ode mnie zależy jak będzie wyglądała przyszłość mojego dziecka.

Na początku czułam strach, bezsilność i wszystkie inne emocje, które towarzyszom chyba każdej mamie, która dochodzi do podobnych wniosków. Moje dziecko najpewniej czeka przyszłość w towarzystwie klęsk żywiołowych, a ja nie mam na to żadnego wpływu.

Marta Oleszczak mamalesswaste

Doskonale wiedziałam, że sama nie jestem w stanie zmienić całego świata, ale w pewnym momencie pojawiła się nadzieja, że jeśli więcej osób będzie myśleć podobnie, to razem mamy wpływ na przyszłość. Dlatego postanowiłam dzielić się swoją wiedzą oraz doświadczeniem i promować ekologiczne rozwiązania.

Zaczęłam od Instagrama, potem powstała moja strona, a teraz dodatkowo próbuję swoich sił na YouTube, żeby treści były jeszcze łatwiejsze w odbiorze i mogły dotrzeć do szerszego grona. Oprócz ekologii poruszam tematy związane z rodzicielstwem i życiem w Ameryce, w której całkiem przez przypadek mieszkam od 1,5 roku. Na Instagramie normalizuję zwykłe życie – nie znajdziesz u mnie filtrów na twarzy ani perfekcyjnego życia.

Gdzie mieszkam?

Mieszkam w totalnie uroczym Bellevue, które znajduje się w najpiękniejszym stanie Waszyngton.

I najpewniej nic Ci to nie mówi, ale gdy napiszę, że do centrum Seattle mam 15 minut autem, to to już chyba łatwiej sobie wyobrazić? 😃

Stany Zjednoczone

Tak jak wcześniej przeczytałaś, w Ameryce znaleźliśmy się przez przypadek, a nasze życie totalnie stanęło na głowie. Nie da się tego krótko opisać, dlatego jeśli ciekawi Cię ten temat to odpowiedzi na wszystkie pytania znajdziesz w tych dwóch filmach.

Ostatnie wpisy